Alarmující studie o škodlivosti chleba obrazek zpět

Alarmující studie o škodlivosti chleba

Nedávno byl bez větši odezvy zveřejněn alarmující článek, který varuje před nebezpečím pocházejícím z vůně pečeného chleba. Ukazuji se totiž následující spolehlivě zjištěné fakta:

 1. Více než 98 procent odsouzených pachatelů závažných trestných činu konzumovalo chleb.
 2. Plná polovina dětí, které vyrůstaly v domácnostech konzumujících chleb, má v testech inteligence podprůměrné výsledky.
 3. V 18.století, kdy se prakticky všechen chleba pekl doma, byla průměrná délka života menši než 50 let, dětská úmrtnost dosahovala hrozivých čísel, mnoho žen umíralo při porodu a nemoci jako tyfus, žlutá zimnice a chřipka decimovaly celé národy.
 4. Více než 90 procent násilných trestných činu je spácháno do 24 hodin po požití chleba.
 5. Chleb se vyrábí z tzv. "těsta". Bylo prokázáno, že již necelého půl kilogramu teto hmoty muže udusit myš. Průměrný Čech sni za jediný týden větši množství.
 6. Primitivní kmenové společenství, které neznala chléb, trpělo v nesrovnatelně menši míře rakovinou, Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou a osteoporezou.
 7. Chleb je prokazatelně návykový. Osoby, kterým je odepřen chleb a dostávají pouze vodu, se nejpozději do dvou dni vehementně dožadují chleba.
 8. Chleb je často pouze přístupni stanici ke konzumaci "tvrdších" potravin, jako je máslo, džem, burákova pomazánka a dokonce čokoláda.
 9. Je dokázáno, že chleb absorbuje vodu. Protože lidské tělo obsahuje více než 90 procent vody, vyplývá z toho, že konzumace chleba muže mít za následek, ze vaše tělo bude pohlceno tímto absorbujícím potravinářským výrobkem a stane se z vás houbovitá rosolovitá hmota.
 10. Novorozenci se mohou chlebem zadusit.
 11. Chleb se peče při teplotách kolem 200 stupňů Celsia. Taková teplota zabiji dospělou osobu za dobu kratší než 1 minuta.
 12. Většina konzumentu chleba nedokáže odlišit závažná vědecká fakta od nesmyslných statistických blábolu.

Ve světle těchto alarmujících statistických dat navrhuji Severomoravské matky neodkladně prosazeni následující protichlebových opatřeni:

 1. Zákaz prodeje chleba nezletilým.
 2. Celostátní kampaň "Řekni chlebu ne!" spojenou s vystoupením významných osobnosti v TV Supernova a masovou distribuci plakátu a nálepek na auta.
 3. Uvaleni dodatkové třistaprocentní da na chleba, z jejich výnosu se budou hradit škody, které chléb ve společnosti napáchá.
 4. Zákaz používat v reklamě na chleb zobrazení zvířat nebo lidi a pestré barvy, neboť tyto prvky výrazně působí na děti.
 5. Zřízeni "bezchlebových zón" v blízkosti škol.